LEDNING

 
Patrik Sylvegård

Patrik Sylvegård

VD

E-postpatrik.sylvegard@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 708 93 30 00

 

SPORTEN

 
Patrik Sylvegård

Patrik Sylvegård

Sportchef Elit

E-postpatrik.sylvegard@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 708 93 30 00

Mathias Tjärnqvist

Mathias Tjärnqvist

Assisterande sportchef

E-postmathias.tjarnqvist@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 707 51 47 47

Tomas Kollar

Tomas Kollar

Sportchef Elitjunior

E-posttomas.kollar@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 73 709 18 31

Tobias Bäckström

Tobias Bäckström

Sportchef Barn & ungdom

E-posttobias.backstrom@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 70 591 12 13

Olof Berglund

Olof Berglund

Ungdomskoordinator

E-postolof.berglund@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 02

 

MARKNAD & FÖRSÄLJNING

 
Jens Hemström

Jens Hemström

Marknads- och försäljningschef

E-postjens.hemstrom@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 708 11 98 28

B-G Johansson

B-G Johansson

Senior Account Manager

E-postb-g.johansson@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 70 845 53 00

Thomas Dehlén

Thomas Dehlén

Försäljning

E-postthomas.dehlen@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 16

Martin Nileskär

Martin Nileskär

Försäljning

E-postmartin.nileskar@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 07

Johan Björk

Johan Björk

Försäljning

E-postjohan.bjork@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 73 503 83 75

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Marknadsansvarig

E-postmarcus.larsson@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 03

Christian Winnberg

Christian Winnberg

Press- och kommunikationsansvarig

E-postchristian.winnberg@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 70 675 86 06

Madeleine Svensson

Madeleine Svensson

Biljett- och säsongskortsansvarig

E-postmadeleine.svensson@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 32

 

EKONOMI & ADMINISTRATION

 
Marie Siecke

Marie Siecke

Ekonomichef

E-postmarie.siecke@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 06

Tina Sundström

Tina Sundström

Administration

E-posttina.sundstrom@malmoredhawks.com

Telefon+46 (0) 40 642 06 01